  • FN2090LL-12-06
FN2090LL-12-06
advertisement
Manufacturer No:
FN2090LL-12-06
HK JDW NO:
694-FN2090LL-12-06
Package:
Datasheet:
FN2090LL-12-06
Description:
LINE FILTER 250VDC/VAC 12A CHAS
Step5Bar-code shipping tag
FN2090LL-12-06
  • Operating Temperature
    -25°C~100°C
  • Packaging
    Box
  • Published
    2015
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Capacitance
    1μF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    12A
  • Termination Style
    Quick Connect
  • Inductance
    4mH
  • Frequency - Operating
    DC~400Hz