  • FN5045-880-99
FN5045-880-99
advertisement
Manufacturer No:
FN5045-880-99
HK JDW NO:
694-FN5045-880-99
Package:
Datasheet:
FN5045-880-99
Description:
Power Line Filters 880A 0.11mH OUT FLTR Frequency Inverters
Step5Bar-code shipping tag
FN5045-880-99
  • Operating Temperature
    -25°C~70°C
  • Depth
    794mm
  • Current Rating
    880A
  • Voltage - Rated AC
    500V
  • Physical Dimension
    L794.0XB550.0XH1280.0 (mm)/L31.26XB21.654XH50.394 (inch)
  • Operating Frequency
    2KHz Hz
  • Inductance
    110μH
  • Max Current Rating
    880A
  • Rated Voltage
    525V
  • High Pot
    3000 V
  • Height
    498mm
  • Length
    1.28m
  • Width
    550mm