  • FS-335 433.9300MC
FS-335 433.9300MC
advertisement
Manufacturer No:
FS-335 433.9300MC
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-FS-335 433.9300MC
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
FS-335 433.9300MC
Description:
FS-335 433.9300MC datasheet pdf and Crystals product details from EPSON stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FS-335 433.9300MC
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    FS-335
  • Size / Dimension
    0.150Lx0.150W 3.80mmx3.80mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    SAW
  • Frequency
    433.93MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    25Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.044 1.13mm