  • FTAS00-12.1AN-4
FTAS00-12.1AN-4
advertisement
Manufacturer No:
FTAS00-12.1AN-4
Manufacturer:
NKK Switches
HK JDW NO:
558-FTAS00-12.1AN-4
Package:
Datasheet:
FTAS00-12.1AN-4
Description:
TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FTAS00-12.1AN-4
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Series
    FT
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Resistive
  • Interface
    4-Wire
  • Diagonal Screen Size
    12.1 307.34mm
  • Height
    7.41 188.10mm
  • Length
    9.83 249.60mm
  • Width
    0.08 2.10mm