  • FTAS00-15.6AW-4A
FTAS00-15.6AW-4A
advertisement
Manufacturer No:
FTAS00-15.6AW-4A
HK JDW NO:
558-FTAS00-15.6AW-4A
Package:
Datasheet:
FTAS00-15.6AW-4A
Description:
TOUCH SCREEN RESISTIVE 15.6"
Step5Bar-code shipping tag
FTAS00-15.6AW-4A
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Diagonal Screen Size
    15.60 396.24mm
  • Height
    7.75 196.80mm
  • Length
    13.68 347.50mm
  • Width
    0.08 2.10mm