  • FVXO-HC52B-144.015
FVXO-HC52B-144.015
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-HC52B-144.015
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FVXO-HC52B-144.015
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-HC52B-144.015
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    144.015MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm