  • FVXO-HC72B-106.25
FVXO-HC72B-106.25
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-HC72B-106.25
HK JDW NO:
310-FVXO-HC72B-106.25
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-HC72B-106.25
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    106.25MHz
  • Max Supply Current
    32mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm