  • FVXO-LC53B-156.25
FVXO-LC53B-156.25
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-LC53B-156.25
HK JDW NO:
310-FVXO-LC53B-156.25
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-LC53B-156.25
  • Packaging
    Bulk
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    100mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm