  • FWA-45A21F
FWA-45A21F
advertisement
Manufacturer No:
FWA-45A21F
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-FWA-45A21F
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, 45A, 150VAC, 150VDC, 100000A (IR), Inline/holder,