  • FWJ-20A14F
FWJ-20A14F
advertisement
Manufacturer No:
FWJ-20A14F
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-FWJ-20A14F
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, 20A, 1000VAC, 800VDC, 25000A (IR), Inline/holder