  • FXO-HC528-24
FXO-HC528-24
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC528-24
HK JDW NO:
310-FXO-HC528-24
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC528-24
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • Max Supply Current
    25mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm