  • FXO-LC725-83
FXO-LC725-83
advertisement
Manufacturer No:
FXO-LC725-83
HK JDW NO:
310-FXO-LC725-83
Step5Bar-code shipping tag
FXO-LC725-83
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    83MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    34mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm