  • FXO-PC736-1.163
FXO-PC736-1.163
advertisement
Manufacturer No:
FXO-PC736-1.163
HK JDW NO:
310-FXO-PC736-1.163
Step5Bar-code shipping tag
FXO-PC736-1.163
  • Packaging
    Cut Tape
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    1.163MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm