  • FXTC-HE73PR-3.072MHZ
FXTC-HE73PR-3.072MHZ
advertisement
Manufacturer No:
FXTC-HE73PR-3.072MHZ
HK JDW NO:
310-FXTC-HE73PR-3.072MHZ
Step5Bar-code shipping tag
FXTC-HE73PR-3.072MHZ
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    3.072MHz
  • Frequency Stability
    2.5 ppm
  • Max Supply Current
    40mA
  • Height
    2.3876mm
  • Length
    7.1882mm
  • Width
    5.207mm