  • G002650R0FE70
G002650R0FE70
advertisement
Manufacturer No:
G002650R0FE70
HK JDW NO:
866-G002650R0FE70
Datasheet:
G002650R0FE70
Description:
Through Hole 650Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
G002650R0FE70
  • Contact Plating
    Tin
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    650Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1.5W
  • Diameter
    1.98mm
  • Length
    8.33mm