  • GEN4-ULCD-43DT-SB-AR
GEN4-ULCD-43DT-SB-AR
advertisement
Manufacturer No:
GEN4-ULCD-43DT-SB-AR
HK JDW NO:
3-GEN4-ULCD-43DT-SB-AR
Package:
Description:
DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Step5Bar-code shipping tag
GEN4-ULCD-43DT-SB-AR
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Interface
    Parallel/Serial
  • Viewing Area
    95.04mm W x 53.86mm H
  • Dot Pixels
    480 x 272
  • Diagonal Screen Size
    4.3 109.22mm
  • Dot Pitch
    0.20mm Wx0.20mm H