  • GL1L5LS050S-C
GL1L5LS050S-C
advertisement
Manufacturer No:
GL1L5LS050S-C
Manufacturer:
Susumu
HK JDW NO:
740-GL1L5LS050S-C
Package:
16-SOIC (0.239, 6.06mm Width)
Datasheet:
GL1L5LS050S-C
Description:
IND DELAY LINE 500PS 1 OHM SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GL1L5LS050S-C
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    16-SOIC (0.239, 6.06mm Width)
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2008
  • Series
    GL1L
  • Tolerance
    ±0.050nS
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • DC Resistance (DCR)
    1Ohm Max
  • Impedance
    50Ohms
  • Current
    100mA