  • GRM1551X1A472JA01D
GRM1551X1A472JA01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM1551X1A472JA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM1551X1A472JA01D
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 5% +Tol, 5% -Tol, SL, -1000/+350ppm/Cel TC, 0.0047uF, Surface Mount, 0402, CHIP, ROHS COMPLIANT