  • GS15U-3P1J
GS15U-3P1J
advertisement
Manufacturer No:
GS15U-3P1J
HK JDW NO:
495-GS15U-3P1J
Package:
Datasheet:
GS15U-3P1J
Description:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
Step5Bar-code shipping tag
GS15U-3P1J
  • Operating Temperature
    0°C~50°C
  • Series
    GS15U (15W)
  • Size / Dimension
    2.80Lx1.34W x 1.97 H 71.0mmx34.0mmx50.0mm
  • Max Output Current
    1.25A
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Output Power
    15W
  • Current - Output 1
    1.25A
  • Max Output Power
    15W
  • Cord Length
    47.2 1.20m
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    75mW Max