  • GST25A05-P1J
GST25A05-P1J
advertisement
Manufacturer No:
GST25A05-P1J
HK JDW NO:
495-GST25A05-P1J
Package:
Datasheet:
GST25A05-P1J
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
Step5Bar-code shipping tag
GST25A05-P1J
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -30°C~70°C
  • Series
    GST25A (25W)
  • Size / Dimension
    3.66Lx2.13W x 1.42 H 93.0mmx54.0mmx36.0mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Approval Agency
    BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
  • Efficiency
    Level VI
  • Polarization
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    4A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Input Type
    Cord (Sold Separately)
  • Output Power
    20W
  • Voltage - Output
    5V
  • Form
    Desktop (Class I)
  • Region Utilized
    International
  • Cord Length
    39.4 1.00m
  • Input Connector
    IEC 320-C14
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    75mW Max