  • GST36U09-P1J
GST36U09-P1J
advertisement
Manufacturer No:
GST36U09-P1J
HK JDW NO:
495-GST36U09-P1J
Package:
Datasheet:
GST36U09-P1J
Description:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 28W
Step5Bar-code shipping tag
GST36U09-P1J
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -30°C~70°C
  • Series
    GST36U (36W)
  • Size / Dimension
    3.11Lx2.13W x 1.30 H 79.0mmx54.0mmx33.0mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Power (Watts)
    28W
  • Approval Agency
    BSMI, CB, cULus, EAC
  • Efficiency
    Level VI
  • Polarization
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    3.11A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Input Type
    Fixed Blade
  • Voltage - Output
    9V
  • Form
    Wall Mount (Class II)
  • Region Utilized
    North America
  • Cord Length
    39.4 1.00m
  • Input Connector
    NEMA 1-15P
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    75mW Max