  • HHV-50FT-52-16M
HHV-50FT-52-16M
advertisement
Manufacturer No:
HHV-50FT-52-16M
HK JDW NO:
898-HHV-50FT-52-16M
Datasheet:
HHV-50FT-52-16M
Description:
16MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
HHV-50FT-52-16M
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    16MOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W