  • HLG-100H-30B
HLG-100H-30B
advertisement
Manufacturer No:
HLG-100H-30B
HK JDW NO:
495-HLG-100H-30B
Package:
Datasheet:
HLG-100H-30B
Description:
Quantity:
In Stock : 6657
Step5Bar-code shipping tag
HLG-100H-30B
  • Operating Temperature
    -40°C~80°C
  • Series
    HLG-100H (100W)
  • Size / Dimension
    7.72Lx2.68W x 1.53 H 196.0mmx68.0mmx38.8mm
  • Efficiency
    93%
  • Voltage - Isolation
    3.75kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Output 1
    30V
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Output Current
    3.2A
  • Output Power
    96W
  • Voltage - Output
    15V~30V
  • Current - Output 1
    3.2A
  • Max Output Power
    96W
  • Max Input Current
    1.2A
  • Dimming
    Analog, PWM
  • Height
    38.608mm