  • HLG-320H-15A
HLG-320H-15A
advertisement
Manufacturer No:
HLG-320H-15A
HK JDW NO:
495-HLG-320H-15A
Package:
Datasheet:
HLG-320H-15A
Description:
LED DVR CC/CV AC/DC 13.5-17V 19A
Step5Bar-code shipping tag
HLG-320H-15A
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Panel, Screw
  • Number of Pins
    5
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Series
    HLG-320H (320W)
  • Size / Dimension
    8.87Lx3.54W x 1.72 H 225.2mmx90.0mmx43.8mm
  • Voltage - Rated
    431V
  • Efficiency
    93%
  • Voltage - Isolation
    3.75kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Current - Output (Max)
    19A
  • Output Current
    19A
  • Output Power
    285W
  • Voltage - Output
    13.5V~17V
  • Max Output Power
    285W
  • Max Input Current
    3.5A
  • Height
    43.688mm