  • HLG-320H-C3500B
HLG-320H-C3500B
advertisement
Manufacturer No:
HLG-320H-C3500B
HK JDW NO:
495-HLG-320H-C3500B
Package:
Datasheet:
HLG-320H-C3500B
Description:
Quantity:
In Stock : 1
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
HLG-320H-C3500B
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    HLG-320H-C (320W)
  • Size / Dimension
    8.87Lx3.54W x 1.72 H 225.2mmx90.0mmx43.8mm
  • Feature
    OTP, OVP, SCP
  • Type
    Constant Current
  • Power (Watts)
    319W
  • Approval Agency
    CB, CCC, CE, cURus, ENEC
  • Efficiency
    94%
  • Voltage - Isolation
    3.75kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Current - Output (Max)
    3.5A
  • Voltage - Output
    46V~91V