  • HLG-480H-42A
HLG-480H-42A
advertisement
Manufacturer No:
HLG-480H-42A
HK JDW NO:
495-HLG-480H-42A
Package:
Datasheet:
HLG-480H-42A
Description:
Quantity:
In Stock : 9860
Step5Bar-code shipping tag
HLG-480H-42A
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Series
    HLG-480H (480W)
  • Size / Dimension
    9.26Lx4.92W x 1.72 H 235.2mmx125.0mmx43.8mm
  • Power (Watts)
    479W
  • Efficiency
    95.5%
  • Voltage - Isolation
    3.75kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Current - Output (Max)
    11.4A
  • Voltage - Output
    35.7V~44.1V