  • HLG-480H-48
HLG-480H-48
advertisement
Manufacturer No:
HLG-480H-48
HK JDW NO:
495-HLG-480H-48
Package:
Datasheet:
HLG-480H-48
Description:
Quantity:
In Stock : 4
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
HLG-480H-48
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Series
    HLG-480H (480W)
  • Size / Dimension
    9.26Lx4.92W x 1.72 H 235.2mmx125.0mmx43.8mm
  • Power (Watts)
    480W
  • Efficiency
    95.5%
  • Voltage - Isolation
    3.75kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Current - Output (Max)
    10A
  • Voltage - Output
    24V~48V