  • HMKP3A1P22K0I202A
HMKP3A1P22K0I202A
advertisement
Manufacturer No:
HMKP3A1P22K0I202A
Manufacturer:
HONGFARAD
HK JDW NO:
17970-HMKP3A1P22K0I202A
Description:
±5% 310V 0.22uF -40℃~+110℃ Radial Leaded,P=15mm Film Capacitors ROHS