  • HTRN20-1TS
HTRN20-1TS
advertisement
Manufacturer No:
HTRN20-1TS
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-HTRN20-1TS
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
HTRN20-1TS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HTRN20-1TS
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    8
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    20kOhm
  • Power Rating
    400mW
  • Voltage - Rated DC
    100V