  • HTS00681004JKB15
HTS00681004JKB15
advertisement
Manufacturer No:
HTS00681004JKB15
HK JDW NO:
875-HTS00681004JKB15
Description:
Through Hole 1MOhm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
HTS00681004JKB15
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1MOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    3.5mm
  • Length
    14mm