  • HV73V2BTTD105J
HV73V2BTTD105J
advertisement
Manufacturer No:
HV73V2BTTD105J
HK JDW NO:
430-HV73V2BTTD105J
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 3827
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
HV73V2BTTD105J
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Series
    HV73V
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Automotive AEC-Q200, High Voltage, Moisture Resistant
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    1MOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm