  • HZ0201A601R-11
HZ0201A601R-11
advertisement
Manufacturer No:
HZ0201A601R-11
HK JDW NO:
449-HZ0201A601R-11
Package:
0201 (0603 Metric)
Datasheet:
HZ0201A601R-11
Description:
FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HZ0201A601R-11
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0201 (0603 Metric)
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2007
  • Series
    HZ
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    1
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.7Ohm
  • Current Rating (Max)
    100mA
  • Impedance @ Frequency
    600Ohm @ 100MHz