  • IHLP6767GZEB100M01
IHLP6767GZEB100M01
advertisement
Manufacturer No:
IHLP6767GZEB100M01
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-IHLP6767GZEB100M01
Package:
6767
Step5Bar-code shipping tag
IHLP6767GZEB100M01
  • Package / Case
    6767
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    10 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    25A
  • Frequency - Self Resonant
    2MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    11.66mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Height
    7mm
  • Length
    17.15mm
  • Width
    17.15mm