  • IMA-S600-24-ZYPLI
IMA-S600-24-ZYPLI
advertisement
Manufacturer No:
IMA-S600-24-ZYPLI
Manufacturer:
Delta Electronics
HK JDW NO:
216-IMA-S600-24-ZYPLI
Package:
Datasheet:
IMA-S600-24-ZYPLI
Description:
Quantity:
In Stock : 10747
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IMA-S600-24-ZYPLI
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C With Derating
  • Series
    IMA-600 (600W)
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    7.00Lx4.00W x 1.60 H 177.8mmx101.6mmx40.6mm
  • Feature
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Enclosed
  • Applications
    ITE (Commercial), Medical
  • Power (Watts)
    600W
  • Number of Outputs
    1
  • Efficiency
    94%
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Current - Output (Max)
    25A
  • Voltage - Input
    80V~275VAC