  • JK130-010
JK130-010
advertisement
Manufacturer No:
JK130-010
HK JDW NO:
16175-JK130-010
Package:
Datasheet:
Description:
130V 0.1A 3A 0.8W 0.2A 2.5Ω 6s 9Ω Radial Leaded Resettable Fuses ROHS