  • JT120-RG-CDL
JT120-RG-CDL
advertisement
Manufacturer No:
JT120-RG-CDL
HK JDW NO:
512-JT120-RG-CDL
Package:
Datasheet:
JT120-RG-CDL
Description:
COMPLETE UNIT GN/RED LED 2 STACK
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
JT120-RG-CDL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Weight
    1lb 453.59g
  • Operating Temperature
    -25°C~60°C
  • Published
    2015
  • Series
    JT Stack Light
  • Feature
    Alarm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Wire Leads
  • Type
    Complete Unit
  • Voltage - Supply
    120VAC
  • Ingress Protection
    NEMA 3R, 4X, 12
  • Termination Style
    Wire Leads
  • Function
    Steady Lighting, Multiple Tone
  • Voltage
    120V
  • Current
    30mA