  • JT120-RY-CSL
JT120-RY-CSL
advertisement
Manufacturer No:
JT120-RY-CSL
HK JDW NO:
512-JT120-RY-CSL
Package:
Datasheet:
JT120-RY-CSL
Description:
COMPLETE UNIT RED/YLW 2 STACK
Step5Bar-code shipping tag
JT120-RY-CSL
  • Weight
    1.9lbs 861.8g
  • Operating Temperature
    -25°C~60°C
    JT Stack Light
  • Feature
    Alarm
    Complete Unit
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Voltage - Supply
    120VAC
  • Function
    Steady Lighting, Multiple Tone
  • Voltage
    120V
  • Current
    30mA