  • K1206L020/30YR
K1206L020/30YR
advertisement
Manufacturer No:
K1206L020/30YR
Manufacturer:
KUU
HK JDW NO:
17954-K1206L020/30YR
Package:
Datasheet:
Description:
30V 0.2A 60A 0.6W 0.46A 0.6Ω 0.6s 3.3Ω 1206 Resettable Fuses ROHS