  • K50LGRYP
K50LGRYP
advertisement
Manufacturer No:
K50LGRYP
HK JDW NO:
124-K50LGRYP
Package:
Datasheet:
Description:
INDICATOR LIGHT;MULTI COLOR;50MM DOME;3 COLOR,RED,GREEN,YELLOW;2M CABLE;
Step5Bar-code shipping tag
K50LGRYP
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to K50LGRYP.
    Select All
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -40°C~50°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2009
  • Series
    K50
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Cable
  • Type
    Complete Unit
  • Color
    Green, Red, Yellow
  • Voltage - Rated DC
    30V
  • Voltage - Supply
    18V~30VDC
  • Ingress Protection
    IP67/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
  • Current Rating
    40mA