  • TL30FGYRQ
TL30FGYRQ
advertisement
Manufacturer No:
TL30FGYRQ
HK JDW NO:
124-TL30FGYRQ
Package:
Datasheet:
Description:
Tower Light,TL30F,3 Color Indicator,Std. Brightness,BiModal NPN/PNP,IP65
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TL30FGYRQ
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to TL30FGYRQ.
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -40°C~50°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2011
  • Series
    TL30
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Complete Unit
  • Color
    Green, Red, Yellow
  • Voltage - Supply
    10V~30VDC
  • Ingress Protection
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Termination Style
    Wire Leads
  • Function
    Steady
  • Lens Color
    Green, Red, Yellow
  • Lamp Type
    LED
  • Number of Stacks
    3
  • Light Color
  • Height
    128.1mm