  • KRP-C-2000SP
KRP-C-2000SP
advertisement
Manufacturer No:
KRP-C-2000SP
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-KRP-C-2000SP
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, Time Delay Blow, 2000A, 600VAC, 300VDC, 300000A (IR), Inline/holder