  • L-07W33NJV4T
L-07W33NJV4T
advertisement
Manufacturer No:
L-07W33NJV4T
HK JDW NO:
406-L-07W33NJV4T
Datasheet:
L-07W33NJV4T
Description:
Quantity:
In Stock : 13694
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
L-07W33NJV4T
    0402 (1005 Metric)
  • Number of Pins
    2
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Published
    2008
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating (Amps)
    400mA
  • Current Rating
    400mA
  • Inductance
    33nH
  • Test Frequency
    250MHz
  • DC Resistance (DCR)
    350mOhm Max
  • Max DC Current
    400mA
  • Frequency - Self Resonant
    2.3GHz
  • Q @ Freq
    52 @ 900MHz
  • Inductance Frequency - Test
    250MHz
  • Q Factor
    55
  • Inductance Tolerance
    5%
  • DC Current
    400mA
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm