  • L04023R9BHLTR
L04023R9BHLTR
advertisement
Manufacturer No:
L04023R9BHLTR
HK JDW NO:
66-L04023R9BHLTR
Datasheet:
L04023R9BHLTR
Step5Bar-code shipping tag
L04023R9BHLTR
  • Published
    2004
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.023W 1.00mmx0.58mm
  • Tolerance
    ±0.1nH
  • JESD-609 Code
    e0
  • Terminal Finish
    TIN LEAD
  • Current Rating
    250mA
  • Inductance
    3.9nH
  • DC Resistance (DCR)
    450mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    8GHz
  • Q @ Freq
    13 @ 450MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    13
  • Inductance Frequency - Test
    450MHz
  • Rated Current-Max
    0.25A
  • Special Feature
    INDUCTANCE TOLERANCE IS 0.1 NANO HENRY
  • Height
    355.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm