  • LALAL04TB471K
LALAL04TB471K
advertisement
Manufacturer No:
LALAL04TB471K
HK JDW NO:
782-LALAL04TB471K
Step5Bar-code shipping tag
LALAL04TB471K
    Select All
  • Surface Mount
    NO
  • Tolerance
    10%
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Shielding
    NO
  • Number of Functions
    1
  • Operating Temperature (Max)
    105°C
  • Operating Temperature (Min)
    -25°C
  • Test Frequency
    0.796MHz
  • DC Resistance (DCR)
    7.7Ohm
  • Inductor Application
    RF INDUCTOR
  • Terminal Placement
    AXIAL
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    60
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Rated Current-Max
    0.126A
  • Inductance-Nom (L)
    470 µH
  • Self Resonant Frequency
    2.25MHz