  • LCM600W-T-4
LCM600W-T-4
advertisement
Manufacturer No:
LCM600W-T-4
HK JDW NO:
96-LCM600W-T-4
Package:
Datasheet:
LCM600W-T-4
Description:
Quantity:
In Stock : 4749
Step5Bar-code shipping tag
LCM600W-T-4
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~70°C With Derating
  • Published
    2012
  • Series
    LCM600 (600W)
  • Size / Dimension
    7.50Lx4.50W x 2.40 H 190.5mmx114.3mmx61.0mm
  • Feature
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Power (Watts)
    600W
  • Efficiency
    89%
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    48V
  • Current - Output (Max)
    14A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC