  • LDA100W-24-SY
LDA100W-24-SY
advertisement
Manufacturer No:
LDA100W-24-SY
HK JDW NO:
165-LDA100W-24-SY
Datasheet:
LDA100W-24-SY
Description:
Quantity:
In Stock : 17573
Step5Bar-code shipping tag
LDA100W-24-SY
  • Published
    2011
  • Series
    LDA (100W)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Output Power
    103.2W
  • Current - Output 1
    4.3A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    35mm
  • Length
    222mm
  • Width
    62mm