  • LDA150W-30-YD28
LDA150W-30-YD28
advertisement
Manufacturer No:
LDA150W-30-YD28
HK JDW NO:
165-LDA150W-30-YD28
Datasheet:
LDA150W-30-YD28
Description:
Quantity:
In Stock : 9559
Step5Bar-code shipping tag
LDA150W-30-YD28
  • Series
    LDA (150W)
  • Published
    2011
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Output 1
    30V
  • Output Power
    150W
  • Current - Output 1
    5A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    37mm
  • Length
    222mm
  • Width
    75mm