  • LDA50F-24-GY
LDA50F-24-GY
advertisement
Manufacturer No:
LDA50F-24-GY
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-LDA50F-24-GY
Package:
Module
Datasheet:
LDA50F-24-GY
Description:
Quantity:
In Stock : 10413
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LDA50F-24-GY
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Published
    2011
  • Series
    LDA (50W)
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Output Power
    50.4W
  • Current - Output 1
    2.1A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    26mm
  • Length
    195mm
  • Width
    55mm