  • LEA75F-24-SNHY
LEA75F-24-SNHY
advertisement
Manufacturer No:
LEA75F-24-SNHY
HK JDW NO:
165-LEA75F-24-SNHY
Datasheet:
LEA75F-24-SNHY
Description:
Switching Power Supplies AC/DC PS
Step5Bar-code shipping tag
LEA75F-24-SNHY
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C With Derating
  • Series
    LEA (75W)
  • Size / Dimension
    8.74Lx2.17W x 1.14 H 222.0mmx55.0mmx29.0mm
  • Feature
    Adjustable Output, PFC, Universal Input
  • Type
    Enclosed
  • Power (Watts)
    75W
  • Efficiency
    84%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Current - Output (Max)
    3.2A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    76.8W
  • Current - Output 1
    3.2A
  • Height
    42mm
  • Length
    235mm
  • Width
    65mm