  • LFMVLT60-1201S1-12
LFMVLT60-1201S1-12
advertisement
Manufacturer No:
LFMVLT60-1201S1-12
HK JDW NO:
266-LFMVLT60-1201S1-12
Package:
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 5A 60W Medical 9-Pin
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LFMVLT60-1201S1-12
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    150
  • Tolerance
    ±3
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Type
    Regulated
  • Style
    Open Frame
  • Pin Count
    9
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    0.3%
  • Load Regulation
    0.5%